Večeras (subota, 16. maj), u okviru „Tin Festa“, Festivala strednjoškolskog teatra, biće odigrana predstava “Niko nije zaboravljen i ničega se ne sećamo” koju će izvesti učenici Medicinske škole.
Predstava je urađena prema tekstu Višnje Mijajlović i Dunje Smiljković, koje potpisuju i režiju.
Do kraja festivala, koji se završava 19. maja, nastupiće još učenici Ekonomsko – trgovinske škole te Politehničke škole “Milutin Milanković”. Prethodno su se predstavili đaci ostalih kruševačkih srednjih škola.
Sve predstave počinju u 20 časova, igraju se u Beloj sali Kulturnog centra Kruševac. Dodela nagrada i svečano zatvaranje festivala je u utorak, 19. maja, takođe u 20 časova.
J. B.







