„Tin Fest“ – U petak uveče „Pigmalion“ u izvođenju gimnazijalaca

Večeras (petak, 15. maj), u okviru „Tin Festa“, Festivala strednjoškolskog teatra, biće odigrana predstava „Pigmalion”, koju izvode polaznici dramske sekcije ovdašnje Gimnazije.

Reč je o predstavi nastaloj prema drami Džordža Bernarda Šoa. Režiju potpisuje kolektiv gramske sekcije Gimnazije.

U subotu je na programu predstava “Niko nije zaboravljen i ničega se ne sećamo” koju će izvesti učenici Medicinske škole, a do kraja festivala nastupiće učenici Ekonomsko – trgovinske škole te Politehničke škole “Milutin Milanković”.

Sve predstave počinju u 20 časova, igraju se u Beloj sali Kulturnog centra Kruševbac. Dodela nagrada i svečano zatvaranje festivala je u utorak, 19. maja, takođe u 20 časova.

J. B.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *